متولد فروردین 1359

در تبریز متولد شدم و تحصیلات پیش از دانشگاه خود را در رشته ریاضی ادامه دادم و دیپلم ریاضی گرفتم. از آن زمان، هدف اصلی من راه‌اندازی یک مرکز آموزش هنری بود بنابراین به وزارت ارشاد مراجعه کردم و با اعلام اینکه فقط افراد دارای لیسانس رشته‌های هنری می‌توانند آموزشگاه هنری داشته باشند، تغییر رشته داده و کنکور هنر دادم. در آن زمان (سال 1380) فقط 12 گرایش هنری در ایران وجود داشت و در نهایت در دانشگاه سوره اردبیل و رشته مرمت بناهای تاریخی قبول شدم، با جدیدت برای رسیدن به هدف اصلی‌ام – دایر کردن آموزشگاه هنری – تلاش کردم و همین موضوع باعث شد برای ادامه تحصیل در دانشگاه تهران و دانشکده هنرهای زیبا پذیرفته شوم.

در سال 1385 مجموعه مهرازی دایر شد ولی به شکل محدود. با پایان تحصیلات دانشگاهی و دریافت مدرک کارشناسی ارشد به وزارت ارشاد مراجعه کرده و برای دریافت مجوز اقدام کردم که در نهایت در سال 1392 مجوز موسسه مهرازی صادر شد.

در حوزه معماری سنتی فعالیت کردم و نتیجه آن چاپ چندین جلد کتاب شد که یکی از آن کتب در دانشگاه تهران به چاپ رسید. از سال 1396 به دلیل سابقه فعالیت در حوزه مد و پوشاک و تالیف کتاب در این زمینه و همچنین داشتن فعالیت‌های آموزشی – در آموزشگاه جوان که متعلق به پدرم بود – مجدد به این رشته برگشتم و در موسسه مهرازی رشته طراحی لباس را دایر کردیم. همچنین مطالعات و فعالیت جنبی من در زمینه مد و لباس در بخش کسب و کار و مارکتینگ بیشتر شد.

با گذراندن دوره MBA در موسسه عالی بهار و مطالعه بیش از 40 جلد کتاب تخصصی در زمینه بازاریابی و کسب و کارهای هنری اقدام به راه‌اندازی رشته مدیریت مد در موسسه مهرازی کردیم. البته در این دوران از اساتید دیگری که در این زمینه فعالیت می‌کردند دعوت به همکاری نمودیم. در نهایت با تدوین یک برنامه آموزشی جامع و آگاهی که نسبت به حوزه مد و لباس داشتم اقدام به برگزاری ورکشاپ‌های کاربردی مد و لباس و در نهایت اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی تحت عنوان گارانتی (راه اندازی  و مدیریت کسب و کار شخصی) نمودم.

در حال حاضر و با تدوین یک چارچوب مشخص و تعریف شده با استانداردهای بالا، دوره‌های تخصصی مرتبط با کسب و کارهای مد و لباس را بصورت مجازی با امکان حضور علاقمندان از تمام نقاط ایران را در اینجا فراهم آوردیم.