قوانین و مقررات سایت آیدین جوانی

 

 

کلیه کاربرانی که قصد خریداری محصولات (متنی، صوتی و تصویری) را از سایت شخصی آیدین جوانی (وابسته به موسسه مهرازی) را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

 

 

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

 

 

 

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت پس از مراجعه به بخش عضویت باید نسبت به وارد کردن اطلاعات لازم بصورت “صحیح” مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی داشته باشند. پس از تکمیل فرم و درخواست عضویت لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

 

 

تبصره ۱

تمام اطلاعات کاربری نزد سایت کاملاً محفوظ بوده و امکان دسترسی به اطلاعات شخصی محرمانه وجود ندارد، لذا کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

 

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 

تبصره ۳

عضویت در سایت کاملا رایگان است.

 

 

 

 

بند ۲

با توجه به اینکه خرید از سایت بصورت آنلاین می‌باشد لذا باید در نوشتن اطلاعات اعم از آدرس، شماره همراه و ایمیل خود دقت نمایید تا در فرآیند تحویل کاملا (ارسال پستی یا ارسال به ایمیل) مشکلی پیش نیاید.

 

تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیریت سایت حق دارد سفارش را باطل کند. همچنین در این شرایط در صورت بروز مشکلی در دریافت محصول، تمام عواقب آن بر عهده مشتری است.

 

 

 

 

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

 

بند ۴

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

  • مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
  • تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
  • مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

 

 

 

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت  به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

 

 

 

بند ۶

کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.